Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Володимир Дементов провів лекційно-тренінгове заняття з учнями 11-А класу ЗОШ № 18 на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству, попередження торгівлі людьми, надання допомоги постраждалим особам».

Під час заходу були розглянуті проблемні питання, які набули ще більш актуального та загрозливого характеру в умовах невизначеності воєнного часу, зокрема подолання негативних стереотипів щодо постраждалих від домашнього насильства та торгівлі людьми; підвищення престижу сім’ї, утвердження пріоритетності сімейних цінностей; формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки. Володимир Дементов висвітлив поняття й види домашнього насильства, масштаби, причини, групи ризику та наслідки торгівлі людьми; розглянув механізми й види допомоги постраждалим, обговорив спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству та торгівлі людьми.

Доцент кафедри ознайомив учнів із освітньою та науковою діяльністю Сумської філії, її перевагами в порівнянні з іншими закладами вищої освіти, детально проінформував про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, етапи та умови вступу у 2024 році, перспективи працевлаштування після закінчення вишу.

Наприкінці заходу представник філії надав вичерпні відповіді на численні запитання молоді по темі заняття.

Сумська філія ХНУВС