Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова разом із викладачкою кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1, капітаном поліції Іриною Нечаєвою провели для курсантів 1 курсу факультету № 1 бінарне заняття за темою «Принципи й правила укладання кадрово-контрактних документів».

Викладачки наголосили на важливості документів, оформлених кадровою службою, адже вони мають соціальне значення для суспільства загалом. Здобувачі освіти дискутували щодо автобіографії як документа, демонструючи набуті знання, проводили порівняльний аналіз автобіографії, резюме та характеристики. Особливу увагу було приділено використанню мовних кліше для кадрово-контрактних документів.