З метою забезпечення якості освітньої діяльності, яка відповідає рекомендаціям і стандартам Європейського простору вищої освіти, факультет № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ запрошує всіх зацікавлених осіб долучитися до публічного обговорення освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування (облікова аналітика)». На факультеті передбачається послідовне дотримання визначених університетом процедур запровадження, моніторингу, перегляду і оновлення освітніх програм з урахуванням зауважень і пропозицій стейкхолдерів.

Просимо надсилати свої пропозиції за електронною адресою гаранта освітньо-професійної програми – докторки економічних наук, професорки Ірини Сєвідової – [email protected].

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА