У межах вдосконалення якості освіти професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна пройшла курс підвищення кваліфікації за темою «Прогресильне викладання: інтенсив від Острівців», що відбувся в онлайн-форматі на базі українських закладів освіти. Цей курс розроблений провідними експертами в галузі освіти та спрямований на підготовку викладачів до використання інноваційних методик і технологій в освітньому процесі. Протягом інтенсиву обговорювались актуальні питання удосконалення викладацької діяльності, новітні підходи до проведення занять зі здобувачами вищої освіти, корисні онлайн-ресурси, використання штучного інтелекту. Здобуті знання будуть впроваджені кафедрою теорії та історії держави і права факультету № 1 в освітній процес.