У м. Біла Церква відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO, в якому взяли участь здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ та посіли призові місця.

Розділ к-1:

II місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Артур Губенко у ваговій категорії 54 кг;

II місце – курсант 2 курсу факультету № 4 Михайло Бігдан у ваговій категорії 67 кг;

III місце – слухач магістратури 1 курсу факультету № 1 Богдан Росоха у ваговій категорії 63,5 кг.

Розділ лоу-кік:

III місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Максим Обідченко у ваговій категорії 63,5 кг;

III місце – курсантка 1 курсу факультету № 2 Діана Дзюба у ваговій категорії 52 кг;

III місце – курсантка 2 курсу факультету № 4 Єлизавета Оніщенко у ваговій категорії 56 кг;

III місце – курсантка 2 курсу факультету № 4 Владислава Пащенко у ваговій категорії 52 кг.

Підготували спортсменів до змагань викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – капітан поліції Дмитро Константинов і старший лейтенант поліції Антон Черніков.