21 червня 2024 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених, курсантів та студентів».

До участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції запрошуються ад’юнкти, аспіранти, курсанти, студенти, слухачі магістратури, викладачі закладів вищої освіти, представники наукових установ.

Тематичні напрями:

1. Актуальні питання розвитку адміністративного права і процесу, інформаційного права та державного управління.

2. Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень у контексті розвитку сучасного суспільства.

3. Проблемні питання цивільного права і цивільного процесу, сімейного права та міжнародного приватного права.

4. Сучасний стан, тенденції та перспективи розвитку трудового права та права соціального забезпечення.

5. Євроінтеграційні процеси та інтеграційний розвиток України: міжнародні правові основи та національні традиції.

6. Кримінальне право та кримінологія. Кримінальне процесуальне право та сучасні тенденції розвитку криміналістики.

7. Теоретичні та методологічні проблеми юридичної психології.

8. Проблеми теорії та практики правоохоронної діяльності. Історія правоохоронних органів. Конституційне право.

9. Сучасні інформаційні технології в діяльності поліції. Створення засобів та комплексів технічного захисту інформації. Кібербезпека.

10. Національно-патріотичне виховання молоді в Україні в сучасних умовах.

Для участі у конференції необхідно надіслати тези доповідей, наукових повідомлень та заявку на участь на електронну пошту [email protected] до 03 червня 2024 року з темою електронного листа «Конференція молодих учених. Тематичний напрям № ___».

Більш детальну інформацію ви можете переглянути за посиланням: https://univd.edu.ua/uk/adv/1664.

Робочі мови: українська, англійська.

Формат проведення: змішаний (у режимі відеоконференції з використанням платформи ZOOM).

Звертаємо увагу авторів на те, що забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.