Старший оперуповноважений відділу протидії кіберзлочинам у Сумській області Департаменту кіберполіції НПУ Артем Бухтіаров спільно з доценткою кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Світланою Виганяйло провели практико-орієнтоване заняття для студентів спеціальності «Правоохоронна діяльність».

Здобувачам вищої освіти було представлено проєкт «BRAMA», що об’єднує зусилля громадян приватного та державного секторів у протидії дезінформації і незаконного контенту в інформаційному просторі. Його мета – знищення російських осередків і зменшення рівня булінгу та цькування у мережі «Інтернет», протидія наркотикам і шахрайству, навчання та тренінги з кібергігієни, просвіта населення щодо інформаційної гігієни, залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

Учасники заходу також обговорили питання протидії кіберзлочинам у Сумській області.

Сумська філія ХНУВС