У межах проєкту МВС України «Відвідай пораненого бійця – вшануй героя» працівники та курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали поранених військовослужбовців, які знаходяться на реабілітації в одному з медичних закладів. Представники художньої самодіяльності презентували патріотичну програму та передали захисникам від колективу та профспілки ХНУВС ортопедичні крісла-мішки, які стануть у нагоді на заняттях із психологічної терапії та для комфортного дозвілля бійців. Також до Дня вишиванки курсанти та студенти подарували медичному закладу створену власноруч символічну картину, на якій зображені регіони України зі своїм притаманним орнаментом.

Вишиванка – це український національний символ. Вона допомагає зберігати глибоке коріння української нації та нашу давню ідентичність. Шануймо українські традиції, пишаймося, що ми – нація вільних та нескорених людей!

#Дружняпідтримка