У межах національно-патріотичного виховання молоді для здобувачів вищої освіти першого та другого курсів Сумської філії ХНУВС проведено виховну годину «День Героїв». Учасники заходу переглянули відеоролик про визначні події української історії: від козаччини до сьогодення, коли захисники України, продовжуючи традиції героїзму і самопожертви, відстоюють незалежність нашої країни з російським агресором.

До Дня Героїв студенти першого курсу спеціальності «Право» (кураторки груп – Олена Лук'янихіна та Людмила Парфентій) і доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Пономаренко поклали квіти до Меморіальної стели Героям і могили Олександра Ткаченка, який загинув 11 липня 2014 року під Сіверськом під час виконання бойового завдання.

День Героїв – це нагода згадати минуле, оцінити теперішнє і об'єднатися заради майбутнього. Ми маємо пам'ятати і шанувати наших героїв кожного дня свого життя.

Сумська філія ХНУВС