Оперуповноважений відділу протидії кіберзлочинам у Чернівецькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Тарас Мочернюк і старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології Юлія Митрофанова провели бінарне заняття зі студентами-правознавцями факультету № 6 з дисципліни «Кримінальне право».

Тарас Мочернюк розповів студентам про свою професійну діяльність. Особливу увагу він приділив протистоянню в умовах війни шахраям і хакерам, зазначив основні напрями роботи протидії, типові види шахрайства та основи кібергігієни. Доповідач також розповів про проєкт «BRAMA». Брама – це портал, віртуальні ворота, які захищають нас від небезпеки та негативного впливу. Мета порталу – перекриття доступу до нашого інфопростору російським осередкам пропаганди онлайн та популяризація безпечного поводження в мережі.

Наприкінці зустрічі Юлія Митрофанова запросила представника практичного підрозділу до участі у наступних заняттях.