Курсантка 2 курсу факультету № 4, голова курсантсько-студентського Парламенту Харківського національного університету внутрішніх справ Катерина Жмуровська пройшла триденну тренінгову програму в м. Полтава із забезпечення якості вищої освіти. Програма «UAS QA POOL» складалася із серії тренінгів, спрямованих на підвищення внутрішньої якості освіти в закладах вищої освіти.

Мета програми – обізнаність здобувачів освіти та органів курсантсько-студентського самоврядування про принципи та методи забезпечення якості освіти, навички проведення самооцінки та зовнішньої оцінки освітніх програм, а також ефективну взаємодію з адміністрацією закладів освіти щодо вдосконалення освітнього процесу.

Захід був організований українською асоціацією студентів. Члени асоціації кожен день координували учасників і надавали їм необхідні поради. За цей час було проведено низку лекцій, пов’язаних із студентоцентризмом і вдосконаленням якості освіти у закладі вищої освіти. Тренінги проходили за участі представників Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Захід відкрив голова НАЗЯВО Андрій Бутенко, який привітав всіх присутніх із початком тренінгової програми та побажав кожному стати професійним експертом НАЗЯВО. Тренерка Національного агентства Оксана Требенко розповіла хто такий студент-експерт НАЗЯВО та мотивувала учасників тренінгу до набуття цього статусу. Керівниця відділу акредитації освітніх програм Ганна Денискіна розповіла про зовнішню систему забезпечення якості вищої освіти. Керівник секретаріату Національного агентства Олександр Хименко розповів про нормативне забезпечення якості вищої освіти.

Наприкінці заходу кожен учасник склав тест від НАЗЯВО та отримав сертифікат, що засвідчує проходження тренінгової програми із забезпечення якості вищої освіти.