У межах ініціювання Комітетом міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» – Тижня «Відкритого Уряду», завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Ірина Панова та доцентка кафедри Вікторія Мельник провели для студентів першого курсу лекцію «Відкритість і прозорість діяльності органів виконавчої влади. Доступ до публічної інформації в умовах воєнного стану». Прозорість, відкритість і публічність діяльності державного органу є одними із основних принципів, що забезпечують їх функціональний розвиток на демократичних засадах. Здобувачів освіти було ознайомлено з основними засадами доступу до публічної інформації, нормативно-правовою базою, що регулює відносини у сфері доступу до публічної інформації, особливості доступу до такої інформації в умовах воєнного стану.