Ще один випускник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ успішно склав практичний іспит і отримав посвідчення водія. Володимир Олійник з дитинства спілкується жестовою мовою і довгий час мріяв навчитися керувати автівкою. Коли дізнався про Автошколу для осіб з інвалідністю ХНУВС, вирішив розпочати навчання. Чоловік сумлінно вивчав теоретичний матеріал, а опанувати техніку водіння допомогли досвідчені інструктори кафедри тактичної спеціальної фізичної підготовки факультету № 3.

Запрошуємо усіх охочих пройти навчання на право керування транспортним засобом категорії «В», а тим, хто має посвідчення, перенавчитися керувати автомобілем із ручним керуванням.

Проєкт «Автошкола для осіб з інвалідністю» реалізується МВС України у межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Надіслати заявку для проходження навчання можна електронною поштою:[email protected].

Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.