Другий рік поспіль завдяки плідній співпраці між відділом соціально-гуманітарної роботи ХНУВС і відділом молодіжної політики Вінницької міської ради колектив Харківського національного університету внутрішніх справ здійснює волонтерську діяльність у м. Вінниця. У межах цієї співпраці курсанти та працівники університету відвідують поранених військовослужбовців, допомагають внутрішньо переміщеним особам, опікуються вихованцями підшефного Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» та Центру розвитку для дітей з особливими розумовими потребами «Сонечко», надають правозахисну та інформаційно-консультаційну, психологічну допомогу тощо.

Цього разу напередодні Міжнародного дня захисту дітей курсанти факультету № 2 долучилися до прибирання території дитячого оздоровчого центру «ЯМаріуполь-родина», на базі якого вже зовсім скоро буде здійснюватися психологічна реабілітація родин із Маріуполя.

#Дружняпідтримка