Доцентка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Євгенія Логвиненко разом із представниками кураторської групи, а також доценткою кафедри адміністративного права і процесу факультету № 1 Валентиною Яценко стали учасниками програми – навчального курсу «Навчання щодо розробки антикорупційних програм у Кам’янці-Подільському». Його мета – формування у населення нульової толерантності до будь-яких проявів корупції та корупційних правопорушень.

У заході взяли участь працівники структурних підрозділів Кам’янець-Подільської міської ради, активні громадяни, поліцейські офіцери громади та інші. Навчальний курс організований ГО «Антикорупційний штаб» за підтримки USAID і Національного демократичного інституту.

Наприкінці юрист Департаменту юридичного супроводу міської ради Роман Музика і координатор програми Іван Харченко вручили учасникам програми сертифікати.