Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Дмитро Слинько взяв участь у вебінарі «Формування національного світогляду особистості: творчі завдання для дистанційного та очного навчання», який відбувся на Національній освітній платформі «Всеосвіта».

Увага учасників вебінару акцентувалася на особливостях формування основних «компонентів» національного світогляду у здобувачів вищої освіти, з урахуванням суцільної інформатизації суспільства, та стрижневу важливість у репрезентації візуальних та аудіальних (звукових) освітніх матеріалів для більш ефективного засвоєння навчального матеріалу. Також були досліджені цікаві факти із української історичної ретроспективи, зважаючи на гендерну проблематику та ставлення до українців у світі протягом історичного розвитку.

За результатами вебінару Дмитро Слинько пройшов тестування та отримав відповідний сертифікат. Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі.