Поліцейські офіцери громади сектору поліцейських офіцерів громади відділу взаємодії з громадами № 1 Кам’янець-Подільського РУП ГУНП у Хмельницькій області, старший лейтенант поліції Сергій Терефера та лейтенант поліції Вадим Панат провели для курсантів факультету № 4 бінарне практичне заняття з дисципліни «Поліцейська діяльність» на тему: «Організація забезпечення публічної безпеки та порядку. Адміністративна діяльність працівників поліції під час надзвичайних ситуацій». Разом із практичними працівниками поліції бінарні заняття провела доцентка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Діана Кіріка. Під час заняття у курсантів була можливість ознайомитися з алгоритмом дій поліцейських у різних практичних ситуаціях.