Кафедра соціології та психології факультету № 6 вже вп'яте виступає співорганізатором такого важливого заходу - Всеукраїнської науково-практичної конференції, організованої Національною академією Національної гвардії України. Робота конференції розгорталася за такими напрямами: професійно-психологічний відбір та профорієнтація майбутніх фахівців сектору безпеки і оборони; психологічні та педагогічні проблеми освіти і професійної підготовки фахівців сектору безпеки і оборони; психологічне супроводження професійної діяльності фахівців сектору безпеки і оборони; психопрофілактична робота в підрозділах безпеки і оборони; соціальні та психологічні аспекти професійної діяльності фахівців в складних і екстремальних умовах; складні й інноваційні аспекти діяльності психологічної служби в підрозділах сектору безпеки і оборони.

Від кафедри у заході взяли участь завідувачка кафедри, професорка Олена Євдокімова, професорка Ірина Нечітайло, доценти Алла Шиліна та Володимир Філоненко. На пленарному засіданні Ірина Нечітайло презентувала результати дослідження стану психічного здоров'я цивільного населення Харківщини, організованого та реалізованого кафедрою соціології та психології. Також з актуальною доповіддю «Техніки посттравматичного зростання» виступила професорка кафедри Наталія Мілорадова.