Викладачки кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Анна Решитько та Ганна Довгополова разом зі здобувачами освіти 2 курсу, які навчаються за спеціальністю «Право», провели виїзне бінарне заняття за темою «Юридична термінологія в діяльності органів державної служби» у Центральному міжрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби.

Зустріч відкрив заступник начальника Центрального міжрегіонального управління НАДС, начальник відділу у Харківській, Сумській та Чернігівській областях Максим Гаврилюк. Він наголосив на важливості знання та правильної інтерпретації юридичної термінології для ефективної діяльності органів державної служби. Максим Петрович поділився своїм багатим досвідом роботи у сфері правової діяльності та зазначив ключові аспекти використання юридичних термінів у повсякденній роботі держслужбовців.

На занятті також виступили головні спеціалісти відділу – Лариса Петренко, Наталія Смагіна та Ольга Распоясова. Вони провели практичні вправи та інтерактивні завдання, які допомогли здобувачам освіти краще засвоїти матеріал. Студенти активно долучались до обговорень, ставили запитання та ділилися своїми думками.

Лариса Петренко розповіла про основні юридичні терміни, які використовуються у законодавчих актах і нормативних документах, що регулюють діяльність органів державної служби. Наталія Смагіна зосередила увагу на практичних аспектах застосування цих термінів у робочих процесах, а Ольга Распоясова провела інтерактивну сесію з аналізу реальних кейсів і вирішення юридичних завдань.

Захід став чудовою можливістю для здобувачів освіти поглибити свої знання з юридичної термінології та отримати практичні навички, необхідні для успішної кар'єри в державній службі. Завдяки професійності та досвіду спікерів, учасники отримали багато цінної інформації та інструментів для подальшого розвитку.

Сумська філія ХНУВС