Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко та докторант університету, кандидат юридичних наук Сергій Субота взяли участь онлайн у ІІI Міжнародній науково-теоретичній конференції «Сучасні засоби та методи наукових досліджень» («Modern tools and methods of scientific investigations»), яка відбулася в м. Антверпені (Бельгія). Вчені подали доповідь «Заходи МВС УРСР щодо поліпшення адміністративної діяльності міліції у кінці 1950-х років». На конференції працювало 25 секцій, де науковці з багатьох країн розглядали різні аспекти методологічного інстументарію сучасної науки. Збірник тез конференції оприлюднений, її учасники отримали відповідні сертифікати.