У м. Вінниця відбувся молодіжний турнір з паркового волейболу, організований Вінницькою обласною федерацією волейболу під патронатом Вінницької ОВА, в якому взяли участь вісім команд.

За результатами змагань збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ із волейболу здобула перемогу та була нагороджена кубком за І місце, члени команди ХНУВС отримали особисті медалі і дипломи.

До складу збірної команди університету увійшли курсанти факультету № 2, рядові поліції Нікіта Рудній, Андрій Гудз, Андрій Лемешевський, Ібрагім Шамов.

Підготували курсантів до змагань представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки старший викладач Віктор Колєсніков і викладач, майор поліції Андрій Надутий.