За сприяння профспілкової організації ХНУВС студенти та працівники факультету № 6 відвідали серце Буковини – місто Чернівці, яке славиться своєю самобутньою архітектурою. Під час екскурсії вони відвідали Резиденцію митрополитів Буковини та Далмації, яка включена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз у цій будівлі розміщено головний корпус Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час прогулянки історичною частиною міста екскурсанти побачили будівлю міського театру, зведену в 1905 році, де сьогодні знаходиться Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської, ратушу ХІХ ст., будинок-корабель, костел Серце Ісуса.

Відвідали Площу Святої Марії (Турецьку), пішохідну вулицю Ольги Кобилянської та Театральну площу Чернівців, де вперше прозвучали хіти «Червона Рута» і «Водограй» у виконанні їх автора, знаного буковинця Володимира Івасюка.