На початку загальних зборів присутні хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув у війні: військових, прикордонників, рятувальників, поліцейських і цивільних. З вітальним словом до студентів 1 курсу звернулися перший проректор університету Віктор Василенко та проректор Михайло Бурдін, які привітали здобувачів освіти з успішним завершенням навчального року. До вітань також доєдналися керівники факультету: декан Оксана Брусакова та її заступник Сергій Загородній. Вони наголосили, що студентські роки – найкращий час у житті людини, і зараз, коли в країні війна, наші студенти мають можливість навчатися й гармонійно розвиватися. Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету Володимир Греченко презентував студентам книгу «Шляхом зростання та пошуку», присвячену історії розвитку факультету. Він наголосив, що теперішні студенти – це вже частина великої історії університету та його майбутнє. Студенти факультету № 6 Данило Зелінський та Микола Рекамчук – бійці добровольчого формування територіальної громади «Хартія» ветерани війни, які боронять нашу країну від ворога, розповіли першокурсникам про важливість навчання та їхній внесок у майбутнє України. Голова студентської ради Наталія Василенко подякувала студентському самоврядуванню Кам’янець-Подільського осередку за громадську та волонтерську діяльність.

Під час урочистого заходу Оксана Брусакова нагородила кращих студентів за високі успіхи у навчанні та навчально-науковій діяльності, спортивні досягнення, активну участь у волонтерській діяльності, студентському самоврядуванні, громадському житті факультету.