Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Лариса Сазанова взяла участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Minimizing Language Loss: Turning Summer Break into Learning Opportunity» від видавництва MM Publications в Україні та компанії «Лінгвіст». Вона ознайомилась із ефективними стратегіями для підтримки мовних вмінь студентів протягом літа, отримала практичні поради щодо вибору ресурсів і завдань, дізналася як мотивувати студентів до самостійного вивчення мови протягом канікул.

Викладачка відвідала також міжнародний онлайн-вебінар від Cambridge University Press and Assessment «Digital kids: scary or fun?» для викладачів, які намагаються відшукати ефективні шляхи роботи в час, коли все навколо цифровізоване, та ознайомилася із особливостями платформи «Cambridge One» і варіантами завдань, що мотивують вчити англійську мову.