Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, доктор філософських наук Володимир Шаповал взяв участь онлайн у Всеукраїнській (з міжнародною участю) науковій конференції «Філософія Людвіга Андреаса Фойербаха (1804-1872) і сучасність», присвячену 220-річчю від дня народження філософа. Захід проходив за ініціативи Центру гуманітарної освіти Національної Академії наук України та кафедри філософії науки та культурології Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка.

Професор Володимир Шаповал виступив із доповіддю на пленарному засіданні «Проблема свободи у філософії Л. Фойербаха». Доповідь була вислухана з цікавістю і викликала жваву дискусію. У конференції взяли участь науковці, викладачі філософії, теологи з Німеччини та Ізраїлю, з різних міст України, зокрема Києва, Харкова, Львова, Луцька, Івано-Франківська. До наукового зібрання долучився видатний український вчений і філософ Віктор Малахов.