Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Віта Филипська взяла участь у міжнародному вебінарі від Oxford University Press на тему: «Oxford Reading Club – digital library for English». Учасникам заходу розповіли про цифрову бібліотеку як інтегровану інформаційну систему, що дозволяє створювати, надійно зберігати та ефективно використовувати в процесі бібліотечного інформаційного обслуговування різнорідні електронні інформаційні ресурси, які локалізовані у самій системі та доступні через мережу «Інтернет». Під час вебінару було акцентовано увагу на перевагах цифрових бібліотек порівняно з традиційними: доступність, як правило, на безоплатній основі широкому колу користувачів; необмежений термін зберігання величезних масивів документів, переведених в електронну форму; висока інтегрованість інформаційного змісту з інструментами високошвидкісного пошуку. Викладачка університету ознайомилася з каталогом «Oxford Reading Club Library» та дізналася, як отримати доступ до цифрової бібліотеки, де знаходяться сотні електронних книг для людей різного віку та рівня володіння мовою.