З поліцейськими, які проходять навчання на курсах спеціалізації «Служба освітньої безпеки» у Харківському національному університеті внутрішніх справ, зустрілась заступниця начальника Управління організації служби освітньої безпеки, капітан поліції Віра Проців і начальник відділу організації служби освітньої безпеки ГУНП у Хмельницькій області, майор поліції Ігор Юрчак.

Віра Проців довела основні функції служби, вимоги до поліцейських, які будуть працювати в СОБ, особисту роль у створенні безпекового середовища в закладах освіти та підвищенні довіри населення.

Зустріч пройшла у форматі питання-відповіді.

Проєкт «Служба освітньої безпеки» реалізується за ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти та науки України, Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції. Його мета – захистити дітей у школах в умовах повномасштабної війни й створити безпечне середовище після війни.