Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Лариса Сазанова взяла участь в освітньому марафоні «Soft Skills Sprint: Accelerating Professional Competence», організованому та проведеному Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського. У межах заходу відбулися вебінари. Про історію становлення та сучасні тренди інтернет-маркетингу та особливості використання соціальних медіа і відеоконтенту йшлося у вебінарі «Еволюція інтернет-маркетингу: тенденції, виклики та інновації»; про те, чому аналітика даних така важлива для сучасного бізнесу та як можна представити дані в зрозумілому вигляді – «Аналітика даних в бізнесі від простого – до складного»; про інклюзивні практики та спільну відповідальність за створення справедливого та рівного середовища для всіх, про дослідження значення інклюзії в сучасному суспільстві та систематизацію перешкод та викликів на шляху до інклюзивності – «Інклюзивні практики: спільна відповідальність суспільства» .

Під час воркшопу «Створення веб-сторінки для подій за допомогою Google Sites: практичні поради та креативні ідеї» були розглянуті практичні приклади та ідеї щодо створення й оформлення вебсторінки для подій за допомогою Google Sites. Участь у майстер-класі «Частина 2: Аналітика даних в бізнесі» дала можливість розглянути основи аналітики даних і зосередитися на практичних аспектах використання даних для прийняття кращих бізнес-рішень.