Завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина Василенко спільно із професоркою кафедри Надією Демиденко та доценткою Тетяною Пономаренко взяли участь у вебінарі «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності», спікерами якого виступили керівниця Офісу доброчесності НАЗК Ірина Чаговець і експертка Офісу Вікторія Скоробогата.

Учасники вебінару розглянули теоретичні аспекти, взяли участь в інтерактиві від експертів НАЗК, зосередившись на пошуку відповідей на такі запитання: «Як запобігти корупції?», «У якій сфері найбільш поширена корупція в Україні?», «Що робити громадянину України, якщо він/вона стає свідком корупційного злочину?», «Як виховати молодь з нульовою толерантністю до корупції?» тощо.

Плюралізм відповідей на ці та інші, не менш хвилюючі запитання, сприяв активному обговоренню нагальних проблем сучасності, свідомого ставлення до виконуваних обовʼязків, формування доброчесного освітнього середовища та нульової толерантності до усіх проявів недоброчесності на шляху до перемоги, миру та євроінтеграції.

Здобуті знання будуть імплементовані в освітній процес Сумської філії ХНУВС під час викладання навчальних дисциплін «Конфліктологія», «Соціологія», «Юридичне документознавство», «Юридична психологія», а також проведення інформаційно-просвітницьких заходів зі здобувачами вищої освіти та майбутніми абітурієнтами.

Сумська філія ХНУВС