Для слухачів магістратури факультету № 1 проведено заняття на тему «Приватно-правовий договір». Його провели слідча відділу розслідування злочинів, скоєних проти власності, слідчого відділу Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області, старший лейтенант поліції Анастасія Григор’єва та професор кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Олександр Шишка.

Під час заняття було розглянуто ключові аспекти приватно-правових договорів, особливості їх застосування в практичній діяльності, а також питання взаємодії між правоохоронними органами, сторонами договорів та іншими суб’єктами.

Професор Олександр Шишка детально зупинився на теоретичних основах приватно-правових договорів, їх класифікації, умовах укладання та виконання, а також особливостях застосування норм приватного права у різних сферах діяльності, а також практики Верховного Суду. Він також розглянув питання відповідальності сторін за порушення умов договору та правові наслідки таких порушень.

Старший лейтенант поліції Анастасія Григор'єва, яка має власний досвід роботи у сфері розслідування злочинів проти власності, звернула увагу на такі аспекти: «Розслідування шахрайських дій» – особливості розслідування випадків шахрайства, пов’язаних із приватно-правовими договорами, виявлення та документування злочинних схем, методи протидії таким злочинам; «Правова допомога постраждалим» – надання правової допомоги особам, які постраждали внаслідок порушення умов договорів, зокрема консультації щодо звернення до правоохоронних органів та суду; «Взаємодія з іншими правоохоронними органами» – координація дій між поліцією, судовими органами та іншими державними органами для ефективного розслідування та вирішення справ, пов’язаних із приватно-правовими договорами; «Запобігання злочинам» – рекомендації щодо заходів, які можуть бути вжиті для запобігання шахрайству та іншим злочинам, пов’язаним із приватно-правовими договорами.

Такий формат навчання сприяв кращому засвоєнню матеріалу та розумінню його практичного застосування у майбутній професійній діяльності.