З нагоди 9-ї річниці створення Національної поліції України у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи. Із професійним святом поліцейських привітала перший заступник начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна. Вона зазначила, що захист правопорядку, прав і свобод громадян – надзвичайно важлива і шляхетна місія, та подякувала керівництву університету за гідне виховання молодих правоохоронців, курсантам – за їх сміливість у виборі професії у країні, де йде жорстока війна. Наталя Заболотна побажала молоді успішного навчання та служби, а також найскорішої перемоги над ворогом.

За значні успіхи у підготовці висококваліфікованих кадрів, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України Почесною грамотою Вінницької обласної військової адміністрації та Вінницької обласної ради нагороджені:

- начальник відділу організаційно-аналітичної роботи, майор поліції Вадим Селюков;

- завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності, підполковник поліції Костянтин Бугайчук;

- завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення, підполковник поліції Наталія Новікова;

- заступник начальника відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Ірина Багровська;

- заступник начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Юлія Лисичкіна.

Заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук привітав присутніх зі святом та згадав свої роки навчання у Харківському юридичному інституті (зараз Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), початок своєї професійної діяльності у правоохоронних органах. Він зазначив, що жодного разу не пошкодував щодо вибору професії, й висловив упевненість, що молоді люди, які обрали цей непростий шлях, гідно нестимуть звання офіцера поліції, віддано служитимуть людям, захищаючи закон і правопорядок в державі. Сергій Тимощук передав найкращі побажання з нагоди професійного свята від міського голови Сергія Моргунова та вручив Грамоти.

Правами Голови Вінницької міської ради – Грамотами – відзначені:

- начальник відділу організації служби Віталій Тарасенко;

- доцент кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету №2, підполковник поліції Ірина Шинкаренко;

- фахівець факультету №3, капітан поліції Андрій Проуторов;

- старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету №3 Інна Ларіонова;

- старший викладач кафедри українознавства факультету № 2 Олена Оверчук;

- курсант 2-го курсу факультету №2, рядовий поліції Валерія Мельник;

- курсант 2-го курсу факультету №2, рядовий поліції Марина Баламут;

- курсант 2-го курсу факультету №3, рядовий поліції Руслан Салогуб;

- курсант 1-го курсу факультету №3, рядовий поліції Анна Джус.

Ректор університету, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко у своєму виступі наголосив, що від початку війни університет вже майже 2,5 роки передислокований до інших регіонів України. Ректор подякував керівництву МВС України, Національної поліції, органів державної влади та місцевого самоврядування Вінниччини та Хмельниччини за підтримку й допомогу університету у складний для всіх час. «Ми обов’язково переможемо, – зазначив генерал, – адже воюємо за свою землю, свій народ. Сьогодні необхідно наполегливо навчатися, сумлінно працювати, віддано нести службу. Державі потрібні добре підготовлені, рішучі, вольові захисники й захисниці прав і свобод громадян,територіальної цілісності країни». Ректор закликав: «Навчайтеся і служіть так, щоб вас поважали люди і оберігав Господь Бог! Слава Україні! Героям Слава!».

За ініціативу і наполегливість, високий професіоналізм, особистий внесок у забезпечення оперативно-службової діяльності від Національної поліції Вінницької області оголошено Подяку:

- начальнику відділу підвищення кваліфікації та спеціалізації інституту післядипломної освіти, полковнику поліції Сергію Федуну;

- начальнику відділу юридичного забезпечення, підполковнику поліції Віталію Старості;

- начальнику відділу міжнародного співробітництва, підполковнику поліції Тетяні Матюшковій;

- провідному фахівцю факультету №5, підполковнику поліції Івану Прібиткову;

- начальнику відділення моніторингу відділу кадрового забезпечення, підполковнику поліції Сергію Терницькому;

- старшому викладачу кафедри вогневої підготовки факультету №3, підполковнику поліції Олегу Пабату;

- доценту кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету №3, підполковнику поліції Владиславу Колісніченку;

- заступнику начальника навчально-методичного відділу, майору поліції Ользі Сезоновій;

- начальнику відділу режимно-секретного забезпечення, майору поліції Людмилі Собченко.

Завершились урочистості патріотичною композицією «Поліція - це поклик, це є доля», підготовленою колективом художньої самодіяльності університету.