За ініціативи доцента кафедри кримінального права і кримінології ННІ №1, кандидата юридичних наук, доцента Івана Кріцака науково-педагогічні працівники кафедри успішно пройшли курс «Підготовка та впровадження проєктів розвитку громад» від Асоціації міст України через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Здобуті знання стануть у нагоді під час викладання навчальної дисципліни «Кримінологія» – обов’язкової компоненти освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність». Однією з важливих складових проєктування розвитку громад є кримінологічна безпека як стан захищеності від кримінальних загроз. Поєднання елементів аналітичних схем теорії «розбитих вікон» та моделі САРО (сканування, аналіз, реагування, оцінювання) здатне підвищити ефективність запобігання злочинності. Зокрема, під час реалізації стратегій антикримінальної діяльності на деокупованих територіях України. Передавання цих знань курсантам – важливий компонент підготовки поліцейських в умовах війни та повоєнного транзиту.

ВК ХНУВС