Їх провела курсантка 2 курсу навчально-наукового інституту №2 Мілєна Цвєткова, яка є учасницею Школи наукового лідерства ХНУВС. У заході, організованому міжнародним комітетом Студентської ради Вінниччини, взяли участь студенти Вінницького національного аграрного університету, Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного, волонтери та представники активної молоді регіону.

За допомогою інтерактивної гри учасники покращили навички розмовної англійської, удосконалили вимову та збагатили свій словниковий запас.

Діяльність міжнародного комітету Студентської ради Вінниччини, до роботи якого долучається й Мілєна Цвєткова, полягає в сприянні молоді вивчати іноземні мови, залучати їх до участі в міжнародних проєктах, волонтерстві та закордонних стажуваннях.

ВК ХНУВС