Директор ННІ №1 Віталій Романюк і завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки ННІ №2 Дмитро Константинов привітали здобувачів вищої освіти, які здобули перемогу у змаганнях із різних видів спорту.

Представники університету стали переможцями та призерами: у молодіжному чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO у складі збірної команди України срібним чемпіоном став курсант Роман Пшеничний; курсанти Назар Лось, Роман Пшеничний та Роман Савчук вибороли І місця у чемпіонаті Хмельницької області з кікбоксингу WAKO серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних клубів; курсант Назар Полієнко із результатом 01:37:41 подолав дистанцію у 21 км під час благодійного напівмарафону «The Independence Half-Marathon».

Віталій Романюк і Дмитро Константинов побажали курсантам успіхів, нових досягнень і перемог у навчанні та спорті.