У навчально-науковому інституті № 1 відбулося бінарне заняття з основ криміналістики для першокурсників, яке поєднало теоретичні знання та практичні навички. Заняття за темою «Криміналістична техніка в розслідуванні злочинів» провели слідча сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області Ілона Ніколаєва та професор кафедри криміналістики та судової експертології Ігор Зозуля. На прикладі реальних кримінальних справ вони ознайомили курсантів із сучасними методами збирання, фіксації та аналізу доказів. Зокрема, було зроблено акцент на застосуванні трасологічних, дактилоскопічних і балістичних методів у розслідуванні злочинів. Кожен курсант міг самостійно спробувати роботу з криміналістичним обладнанням: набором для дактилоскопії, фотозйомкою місця події та збиранням слідів. Завдяки інтерактивним формам навчання, курсанти не лише закріпили отримані знання, а й набули перших практичних навичок, які важливі для їхньої майбутньої професійної діяльності у правоохоронних органах.

ВК ХНУВС