Майбутні правоохоронці мають бути фізично підготовленими до виконання службових завдань, вміти захистити та надати допомогу тим, хто не може цього зробити сам. Численні спортивні секції в університеті допомагають формувати силу, характер, вольові якості здобувачів освіти.

Зі спортивними здобутками курсантів ННІ №4 Артема Олійника та Катерину Борисову привітали т.в.о. директора навчально-наукового інституту №4 Юрій Онищенко, заступник директора Олександр Шломін і завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки ННІ №2 Дмитро Константинов.

Артем Олійник став бронзовим призером чемпіонату України з панкратіону у розділах «традішн» і «фулл», Катерина Борисова – переможниця у командних змаганнях відкритої першості з пляжного волейболу.

ВК ХНУВС