Старша викладачка кафедри мовної підготовки Наталія Горбач та викладачка цієї ж кафедри Ірина Кравець спільно з дільничним офіцером поліції відділу поліцейської діяльності №1 Уманського районного управління поліції ГУНП у Черкаській області Валентином Мусічем провели бінарне заняття для курсантів 3 курсу ННІ №2 на тему «Контролювання натовпу». Курсанти опрацювали з викладачами спеціальну термінологію, повторили мовні засоби, використання яких є доцільним, виконали тренувальні вправи для розвитку вмінь і навичок усного мовлення за темою. Валентин Мусіч обговорив із курсантами питання нормативно-правового регулювання під час проведення масових заходів в умовах військового стану та розповів, які тактичні методи застосовують поліцейські під час проведення масових заходів. Інформація, отримана курсантами під час спілкування з поліцейським, необхідна для вибору правильного рішення щодо застосування сили та диференційованого підходу до різних груп у складі учасників зібрання.

ВК ХНУВС