За таким принципом слухачка Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Яна Ткачук вже опановує теоретичний, а незабаром і практичний курс керуванням автівкою.

Бойовий досвід Яна Ткачук отримала під час несення служби у лавах Збройних Сил України, коли з 2015 по 2018 рік служила за контрактом спочатку польовою кухаркою, потім радіотелефоністкою у м. Сєверодонецьк Луганської області. Спеціальність офіцера-психолога вона здобула на базі кафедри військової підготовки в одному із закладів загальної вищої освіти України.

Наразі Яна Ткачук із зацікавленістю навчається в Автошколі та зазначає: «Спочатку було важко навчатися, але завдяки викладачам все стало зрозуміло. Впевнена, що практичний курс пройде легко і я отримаю посвідчення водія».

ВК ХНУВС