Для студентів 1 курсу Сумської філії ХНУВС, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», проведено заняття із дисципліни «Теорія держави та права», в якому взяли участь майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, 4-разова чемпіонка світу, 5-разова чемпіонка Європи, рекордсменка світу, член штатної команди Національної збірної команди України з пауерліфтингу Анна Рикун і заслужений майстер спорту України з біатлону, срібна призерка Олімпійських ігор у Нагано 1998 р., учасниця чотирьох Олімпіад (Ліллегамер – 1994 р.; Нагано – 1998 р.; Солт-Лейк-Сіті – 2002 р.; Турин – 2006 р.), голова відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області Олена Петрова.
Зустріч була присвячена проблемам виокремлення такої новітньої галузі права, як спортивне право, і його місцю в системі права України. Випускниця Сумської філії Анна Рикун підготувала та виступила із презентацією: «Olympic_Lab “Чат із чемпіонами”». Вона надала визначення «Спортивного права», розповіла про коло законів та інших нормативних актів, що регулюють фізкультурно-спортивну діяльність в Україні. Окремо розглянули Закон України «Про фізичну культуру та спорт», який визначає загальні правові, організаційні, соціальні та економічні основи діяльності у сфері фізичної культури і спорту. Анна Рикун акцентувала увагу на державно-громадському управлінні сфери фізичної культури і спорту, проаналізувала його на міжнародному, національному та регіональному рівнях. Визначено було місце та роль Національного олімпійського комітету України, який об'єднує 40 федерацій з олімпійських видів спорту, як одних із суб'єктів олімпійського руху. До них належать федерації видів спорту, визнані МОК, і фізкультурно-спортивні товариства та відомства.
Олена Петрова розповіла про свій спортивний шлях і зазначила, що сучасним спортсменам недостатньо правових знань і тому потрібно вивчати право для того, щоб захистити свої права.
Т.в.о. завідувача кафедри юридичних дисциплін Олексій Шуміло продовжив зустріч із презентацією: «”Спортивне право” – самостійна галузь права, чи “право на спорт”?», що була присвячена питанню: чи існують «спортивно-правові» відносини як складові окремої комплексної галузі права, чи це лише міжгалузевий правовий інститут. Свій виступ він побудував на аналізі чинного спортивного законодавства та на судовій практиці Європейського суду з прав людини.
Сумська філія ХНУВС