Відбулась онлайн-зустріч студентів із кураторами навчальних груп, доцентами кафедри кримінального права та кримінології ННІ №5 Анною Наумовою та Ярославом Лантіновим. Анна Наумова розповіла, що 21 вересня українці разом із цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні, який є символом надії та співчуття для мільйонів людей в усьому світі, що прагнуть завершення збройних конфліктів, побудови світу без війн і страждань. Ярослав Лантінов зазначив, що цей день нагадує світу про те, що в Україні вже третій рік триває жорстока і кривава війна, яку розпочала сусідня держава-агресорка, і українці переживають стільки випробувань і втрат, і, як ніхто, розуміють цінність миру.

ВК ХНУВС