Професор кафедри кібербезпеки та DATA-технологій ННІ №5 Олександр Можаєв і старший викладач кафедри Михайло Цуранов провели бінарне заняття з дисципліни «Операційні системи та комп’ютерні мережі» для студентів 3 курсу, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації». Тема заняття «Використання шифрованих файлових систем».

У заході взяв участь судовий експерт лабораторії дослідження обʼєктів інформаційних технологій Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Володимир Гомон. Він розповів, які носії інформації поступають на експертизу, протокол проведення експертизи та як шифровані файлові системи впливають на можливість вилучення даних. Експерт наголосив на необхідності більш якісної підготовки майбутніх спеціалістів, оскільки злочини у кіберсфері стають дедалі технологічнішими.

ВК ХНУВС