Для студентів 2 курсу ННІ №5, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність», доцентка кафедри Олена Довгань разом із слідчим відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи СВ Прилуцького РВП ГУНП у Чернігівській області Іваном Гужовським провели бінарне заняття з дисципліни «Судові та правоохоронні органи України».

Вони ознайомили студентів із практичними аспектами взаємодії правоохоронних органів і прокуратури у процесі розслідування злочинів, розглянули ключові етапи координації між правоохоронними структурами, особливості діяльності слідчих підрозділів, а також роль прокуратури в нагляді за додержанням законності під час досудового розслідування. Проведення заняття із залученням практичних працівників Національної поліції допомагає студентам отримати комплексне розуміння взаємодії підрозділів та установ на практиці, що сприятиме глибшому засвоєнню матеріалу та підвищенню професійних компетенцій.

ВК ХНУВС