В університеті тривають заняття з учасниками бойових дій, ветеранами війни, які проходять лікування та відновлюють сили після поранень. Досвідчені викладачі університету, які є неодноразовими переможцями змагань України, Європи та світу, впевнені, що найкращий помічник у реабілітації – це заняття спортом.

Із військовослужбовцем, водієм-сапером інженерно-саперного батальйону Павлом Слаутіним тренування з елементами кікбоксингу провів завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки ННІ №2, заслужений майстер спорту України з кікбоксінгу Дмитро Константинов.

Після занять військовий відвідав відкрите тренування курсантів із таїландського боксу. Він поділився своїм досвідом, підкреслив важливість підтримання спортивної форми, що позитивно впливає на командний дух.

#Дружняпідтримка

ВК ХНУВС