Пройшли бінарні заняття на тему «Тактики дій поліцейського під час співпраці з суб'єктом». Курсанти ННІ №1 відпрацювали зупинку транспортного засобу, перевірку документів, дотримання заходів безпеки під час несення служби. Здобувачі освіти ННІ №2 вивчали тактичні прийоми одягання кайданок, способи проведення поверхневої перевірки у різних положеннях, а також ознайомилися з іншими засобами обмеження швидкості руху.

Практичні заняття провели поліцейський офіцер громади СПОГ №1 ГУНП у Хмельницькій області Андрій Савчук, інструктор тренінгового центру ГУНП у Вінницькій області Олексій Пацалюк і працівники кафедри тактико-спеціальної підготовки ННІ №2: завідувач кафедри Микола Боровик, старші викладачі Володимир Євтушок, Сергій Кучинський та Олександр Скляр.

ВК ХНУВС