До Дня захисників і захисниць України здобувачі вищої освіти навчально-наукових інститутів №№ 1-4 змагалися у різних видах спорту: гімнастично-силовий комплекс, комплексна естафета «Поліцейський квест», перетягування канату.

Ректор університету Валерій Сокуренко, вітаючи учасників змагань, зазначив: «Нехай спорт і фізична культура будуть із вами поруч усе життя. Ви станете загартованими, справжніми правоохоронцями, навчитеся міцно тримати зброю в руках, допомагати нашим громадянам, професійно захищати інтереси держави, суспільства, цілісність і незалежність нашої України».

Боротьба між командами була запальною, емоційною та згуртованою. За результатами змагань визначено переможців і призерів в усіх видах спортивної програми у загальнокомандному та особистому заліках.

Гімнастично-силовий комплекс:

піднімання ніг на високій перекладині (жінки):

І місце – курсантка ННІ №2 Кіра Дзюба; курсантка ННІ №1 Єлізавета Оніщенко;

ІІ місце – курсантка ННІ №3 Данута Кучеренко;

підйом переворотом на високій перекладині (чоловіки):

І місце – курсант ННІ №2 Володимир Луценко, курсант ННІ №1 Андрій Пойдюк;

ІІ місце – курсант ННІ №3 Дмитро Дацюк;

ІІІ місце – курсант ННІ №2 Іван Лобуренко.

Комплексна естафета «Поліцейський квест»:

І місце – ННІ №2 та ННІ №1;

ІІ місце – ННІ №3 та ННІ №4.

Перетягування канату:

чоловіки

І місце – ННІ №3 та ННІ №1;

ІІ місце – ННІ №2 та ННІ №4;

жінки

І місце – ННІ №3 та ННІ №1;

ІІ місце – ННІ №2 та ННІ №4.

У загальному підсумку усіх видів спортивних змагань:

І місце – ННІ №2 та ННІ №1;

ІІ місце – ННІ №3 та ННІ №4.

Привітали переможців і призерів змагань і вручили дипломи відповідного ступеня ректор Валерій Сокуренко та директори навчально-наукових інститутів №№1-4.

ВК ХНУВС