Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін та українознавства, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко завершила онлайн-навчання «Українська за 27 уроків» на платформі Prometheus. Курс охоплює елементарний рівень володіння державною мовою і розрахований на розвиток комунікативних умінь слухачів у різних сферах спілкування. Відеоуроки, конспекти, творчі завдання та тести розроблені відповідно до Стандартизованих вимог до рівня володіння українською мовою як іноземною (А1-С2). Крім теоретичного матеріалу кожен урок містить тексти на соціально-культурну тематику, в яких розповідається про традиції та звичаї українського народу.

Цікаві елементи курсу будуть використані в освітньому процесі студентів-іноземців.

ВК ХНУВС