Харківський національний університет внутрішніх справ із робочим візитом відвідав аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні Жан-Люк Ломон. Він зустрівся з керівництвом університету на чолі з ректором генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком. Під час офіційної зустрічі аташе розповів про цілі візиту та перспективи подальшого співробітництва. Після бесіди відбулася екскурсія територією навчального закладу. Жан-Люк Ломон ознайомився з матеріально-технічною базою університету, оглянув спортивні зали, спеціалізовані аудиторії, «Зелену кімнату», зал судових засідань, юридичну клініку, навчальний відділ поліції та криміналістичний полігон, а також ознайомився з експонатами університетського музею.