Курсанти 1-го курсу факультету № 2 та студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ разом зі старшим викладачем кафедри українознавства факультету № 2 Наталією Єльніковою відвідали Музей анатомії, який є кафедрою Харківського національного медичного університету.

Засновником музею та найвідомішим його працівником є професор Володимир Воробйов, який свого часу бальзамував Володимира Ілліча Леніна. В музеї є чотири зали, загальною площею понад 600 кв. м., де експонуються близько 4500 анатомічних препаратів. Значна колекція препаратів відображає особливості антропогенезу, еволюційної та порівняльної мікроскопічної анатомії вегетативної та соматичної нервової систем.

Відвідувачі ознайомилися з експонатами забальзамованих органів як здорової, так і патологічної анатомії. Курсанти побачили деформації, які виникають внаслідок тютюнопаління та алкоголізму.