Доцент кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Олена Чорноус провела профорієнтаційні заходи в м. Сміла Черкаської області.

Вона поспілкувалася з учнями Смілянських загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів № 1, № 2, № 6, № 7, навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 3 – колегіум», Смілянської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 5.

Під час зустрічей Олена Чорноус розповіла учням випускних класів про умови вступу та навчання в університеті,  спеціальності, діяльність наукових, художніх гуртків та спортивних секцій, а також  запросила їх на День відкритих дверей, що відбудеться 4 березня.

З навчальними закладами було укладено договори про співпрацю.