Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Колесник провела для студентів інтерактивну лекцію з дисципліни «Кримінальне право»  за темою  «Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту». На захід був запрошений слідчий слідчого відділення з розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого відділу Сумського відділу поліції (м. Суми) ГУ НП в Сумській області капітан поліції Євген Семеняко.

Правоохоронець розповів студентам про особливості розслідування та кваліфікації транспортних правопорушень, розкрив критерії розмежування адміністративних транспортних правопорушень і транспортних злочинів, визначив специфіку проведення слідчих дій під час розслідування злочину, передбаченого ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами», звернув увагу на визначення та встановлення причинного зв’язку між відповідними порушеннями та наслідками, зазначеними в законі, а також навів приклади з власної слідчої практики.

Сумська філія ХНУВС